V Kaplici vznikla další studentská firma
Profilovka
28. 02. 2024
visibility 2214

V rámci výuky na SOŠ a SOU Kaplice  vznikají studentské firmy, které posunou zkušenosti žáků zase o kousek dál. JA Firmy jsou pro studenty na školách, kde si mohou vyzkoušet jak by jim šlo třeba vést firmu, nebo být učetní firmy.

 


 Jedna taková firma vznikla i na SOŠ a SOU Kaplice se jménem M.BRACE. Jejich produkty jsou náramky, vyrobené z různých druhů minerálů jako například Apatitu, Ametystu, Tyrkysu, Akvamarínu nebo Křišťálu. Kromě toho nabízí i náramky s perlami – jak s malými, tak s velkými. Aby toho nebylo málo, tak v nabídce najdete náramky s vlastním textem představující novou vlnu osobního výrazu a sebeprezentace prostřednictvím módních doplňků. Tyto náramky nejsou pouhým módním prvkem, ale zrcadlem našich emocí, přání či inspirací. Od jednoduchých citátů až po osobní motivační poselství, možnosti, jak vyjádřit svou individualitu, jsou téměř nekonečné.Každé slovo nosí svou vlastní sílu a význam, a náramky s vlastním textem toto vědomí posilují. Zákazníci si mohou vybrat slova, která je oslovují nebo která mají pro ně zvláštní význam. Může to být motivující citát nebo třeba jméno milované osoby. Náramky s vlastním textem jsou také ideálním dárkem plným emocí. S možností personalizace můžete vyjádřit lásku, vděk, povzbuzení nebo oslavu životních událostí. Každý náramek se stává unikátním dárkem, který nejen zdobí zápěstí, ale také nosí s sebou poselství a významné momenty.

Takže pokud hledáte originální dar pro maminku, dceru nebo kamaráda. Nejen že tímto můžete podpořit studenty, ale také vykouzlit úsměv na tváři obdarovanému.

Aktuálně M.BRACE najdete na 
instagramu-_m.brace

Využít také můžete telefonni číslo +420 606 386 126 a nebo emailem na m.brace@seznam.cz a všechny kontakty jsou určeny pro objednávky i poptávky. Osobně se na produkty této firmy můžete podívat  na Jarmárku 15.3.2024 v KD Kaplice a nebo 
22.3.2024 v Kapcafé

Nejčtenější